Ga verder naar de inhoud

Beoordelingscommissies VAF/Filmfonds

Experten voor de beoordeling en selectie van aanvragen creatiesteun bij het VAF/Filmfonds.

Commissie animatie

Effectieve leden

  • Dirk Lambrecht
  • Neville Marcinkowski
  • Floor Adams
  • Nadine Bernard
  • Carl Joos

Plaatsvervangers

  • Yvonne Van Ulden
  • Geertrui Robbrecht
  • Peter Lindhout
  • Catherine Vuylsteke
  • Jan Van Rijsselberge



Commissie documentaire

Effectieve leden

  • Peter Jäger
  • Paul Pauwels
  • Yan Ting Yuen
  • Isabel Junius
  • Stev Van Thielen

Plaatsvervangers

  • An De Winter
  • Judith Vreriks
  • Daphné Pascual
  • Orlando Verde


Commissie fictie 1

Fictie 1: scenariosteun voor (middel)lange speelfilms

Effectieve leden

  • Eric Taelman
  • Sarah Lauwers
  • Tom Denoyette
  • Dirk Delille
  • An Rydant

Plaatsvervangers

  • Rachida Lamrabet
  • Dorien Van de Pas
  • Jozefien Daelemans
  • Bert Beyens
  • Thomas Pooters


Commissie fictie 2

Fictie 2: ontwikkelings- en productiesteun voor (middel)lange speelfilms

Effectieve leden

  • Karin Beyens
  • Youri Boone
  • Doreen Boonekamp
  • Pieter Smet


Plaatsvervangers

  • Nelleke Driessen
  • Anja Daelemans
  • Philippe Meers
  • Isabelle Molhant
  • Hyun De Grande


Commissie kinder- en jeugdfilm

Effectieve leden

  • Michiel De Rooij
  • Anke Brouwers
  • Valerie Eyckmans
  • Telidja Klai
  • Ward Geerts

Plaatsvervangers

  • Gertjan Willems
  • Heidi Hermans
  • Esther Van Driesum
  • Felix Vanginderhuyzen
  • Ewin Ryckaert


Commissie korte fictiefilm

Effectieve leden

  • Jan Creuwels
  • Friedl Lesage
  • Fairuz Ghammam
  • Michiel Philippaerts
  • Hilde De Laere

Plaatsvervangers

  • David Verdurme
  • Carly Wys
  • Vincent Langouche
  • Wim Van Den Eynde
  • Amina Hatim


Commissie Filmlab

Uit deze lijst wordt voor elke ronde een groep van vijf commissieleden samengesteld.

  • Cis Bierinckx
  • Guy Bovyn
  • Edwin Carels
  • Hans Martens
  • Kris Mergan
  • Jan Schuijren
  • Pieter Van Bogaert
  • Jos Van Den Bergh
  • Ingrid Van Tol
  • Marc Van den Broeke
  • Sofie Verdoodt
  • Ruben Demasure
  • Helena Kritis
  • Dorian van der Brempt
  • Stoffel Debuysere
  • Manon Bovenkerk
  • Saddie Choua
  • Peter Westenberg
  • Adinda VanGeystelen
  • Dolores Bouckaert


Commissie Innovatielab

Uit deze lijst wordt voor elke ronde een groep van vijf commissieleden samengesteld.

  • Zuraida Buter
  • Yvonne Van Ulden
  • Brent Rombouts
  • Dirk Lambrecht
  • Eric Taelman
  • Bas Van Berkestijn
  • Hans Van Nuffel
  • Geert Geuten
  • Dave Roox
  • Pieter Van Leugenhagen
  • Wouter Van Hauwermeiren
  • Bruno Koninckx
  • Paul Pauwels
  • Remco Vlaanderen
  • Christophe De Jaeger
  • Jan Rothuizen
  • Silvia Van Aken
  • Leen Segers


Voorzitter (VAF - zonder stemrecht)

Karla Puttemans

Karla Puttemans

Hoofd content